Adventní zájezdy do Vídně

Vánoce, jeden z nejkrásnějších svátků roku, se pomalu blíží. Zapomeňte pro jednou na shon a užijte si krásnou předvánoční atmosféru v poklidu a třeba i v zahraničí. Navštivte jedno z nejkrásnějších evropských měst s nádhernými vánočními trhy a užijte si vánoční čas ve Vídni. Neváhejte a využijte slevy na adventní zájezdy do Vídně! Vídeňská káva, punče, vůně pečených kaštanů, ale také krásné památky, to vše zažijete a uvidíte právě ve Vídni.

Vídeň, hlavní město Rakouska je téměř za rohem a cesta sem netrvá příliš dlouho. Od českých hranic je centrum Vídně vzdáleno pouze 55 km. Každá vídeňská čtvrť má své vlastní vánoční trhy, ale ty hlavní naleznete v samotném centru města a u nádherného zámku Schönbrunn. K pravé vánoční atmosféře neodmyslitelně patří velké vánoční stromy, nádherná výzdoba, vůně svařeného vína a dalších vánočních pochoutek. Na památku si můžete odvést speciální vánoční hrneček, který vám bude připomínat chvíle strávené v tomto krásném městě. Christkindlmarkt, největší z vídeňských adventních trhů, najdete na Radničním náměstí. Nachází se zde až 150 stánků s nejrůznějším zbožím a konají se již od listopadu. S dětmi zavítejte do vánoční dílny, kde si můžete vyrobit dárky vlastnoručně. Nic nepotěší vaše blízké tak, jako dárek vyrobený s láskou. Celou atmosféru dokreslují hudební vystoupení souborů z celého Rakouska. Vydejte se na vánoční zájezd do Vídně i vy!

Rozmanitost Vídeňských trhů

Místo pro vánoční trhy je nejen v centru Vídně. Zavítat můžete například na náměstí Karlsplatz, kde jsou řemeslnické trhy a barokní kostel Karlskirche. Vánoční vesnička u barokního zámku Belvedere okouzlí děti i dospělé. Romantická vesnička se zářivě osvětleným vánočním stromem a se stánky, které nabízí nejen vánoční pochutiny, ale také řemeslnické výrobky. Zpěvy rakouských i zahraničních sborů navodí tu pravou vánoční náladu. Zavítejte také na vánoční trhy na náměstí Stephansplatz nebo na vánoční trhy u zámku Schönbrunn.

Poznejte kouzlo Vánoc v adventní Vídni. Vydejte se s přáteli na výlet, kde si užijete nezapomenutelnou předvánoční atmosféru krásného města. Vychutnejte si tradiční pochutiny a navštivte vánoční trhy. Právě nyní vám nabízíme slevy na adventní výlety do Vídně. Neváhejte a zavítejte do jednoho z nejkrásnějších evropských měst.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.