Aktivní zimní dovolená v Beskydech

Jste vyznavači zimních sportů? Nemůžete se dočkat, až naše hory pokryje bílá pokrývka? Právě na vás čekají oblíbené české hory Beskydy. Jsou zde pro vás připraveny rozsáhlé ski areály s krásně upravenými sjezdovkami. Díky vhodným teplotám pod bodem mrazu jsou tyto sjezdovky zasněžovány technickým sněhem, což kvalitu lyžování jen zlepšuje. Také snowboardisté si tu přijdou na své. Neváhejte, využijte slevy na pobyty na horách a vydejte se svými přáteli či rodinou do českých hor a užijte si krásnou zimu se vším, co k ní patří.

Vyznavači adrenalinových aktivit mohou využít různých umělých překážek, které jsou umísťovány po trase na mnohých sjezdovkách. Jsou to například bedny, skoky nebo raily. Ti, kteří se chtějí naučit dobře lyžovat nebo popřípadě svůj styl vylepšit, mohou využít lyžařské školy pod vedením zkušených instruktorů. Pro ty nejmenší je připraven pojízdný dětský koberec v dětském zimním parku Razulák na sjezdovce Horal. Chcete-li si užít zimních radovánek, využijte slevy na pobyty v Beskydech!

Ski areály v Beskydech

V Beskydech vás očekávají známé lyžařské areály, jako jsou ski areál Bílá na svazích kopce Zbojnická, který dosahuje výše 776 m a který se nachází v údolí řeky Bílá Orlice. Lyžařský areál je tvořen řadou sjezdových tratí od závodní sjezdovky, přes sjezdovky středně náročné až po sjezdovky určené pro začátečníky. Za zmínku stojí také ski park Gruň Staré Hamry, Karolinka, Kohútka a další. Například snowpark Karolinka je jednou z nejdelších a nejrozmanitějších sjezdovek v Beskydech. Je dostatečně široká, což ocení hlavně vyznavači řezaných oblouků. Naleznete na ní více i méně prudké pasáže.

Pro méně zdatné lyžaře je připravena sjezdovka „Rukáv“, kterou využívají především děti a školní lyžařské kurzy. V provozu jsou také ski areály Velké Karlovice – Razula a Kyčerka. Sjezdovky jsou osvětleny a téměř denně na nich probíhá večerní lyžování. Před každým večerním lyžováním jsou sjezdovky upravovány strojově i ručně. Díky výborným sněhovým podmínkám si užijete kvalitní jízdu na lyžích i na snowboardu. Neváhejte a využijte slevy na pobyty na horách v zimním období!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.