Dovolená v malém letovisku Živogošče na Makarské riviéře

Rádi byste zažili nezapomenutelnou dovolenou v klidném chorvatském středisku na Makarské riviéře? Jeďte během léta do Živogošče. Malinké středisko, které si získalo již nejedno srdce českého turisty, se nachází 23 kilometrů od Makarské a dělí se na tři samostatné části Porat, Blato a Mala Duba. Přijeďte si i vy do Živogošče užít krásnou dovolenou v Chorvatsku a odhalte kouzlo tohoto malého střediska na úpatí pohoří Biokovo.

Ubytování v apartmánech poblíž pláže

V části Živogošče-Blato se můžete těšit na krásnou oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře, komfortní ubytování v apartmánech poblíž pláže a hlavně poklidnou atmosféru tohoto malého městečka. V centru Blata nalezneme restaurace nabízející menu plné mořských specialit z vyhlášené chorvatské kuchyně. K občerstvení a ovlažení vám výborně poslouží místní bary, ve kterých vám připraví vynikající drinky a míchané koktejly.

V Živogošči se rozhodně nudit nebudete

Pokud se během ležení na oblázkové pláži začnete nudit nebo budete chtít aktivně strávit váš volný čas, vyzkoušejte některou z vodních atrakcí. Můžete se svézt na vodních lyžích, nafukovacím banánu, skútrech, proletět se s padákem nad vodní hladinou nebo si třeba zapůjčit člun či šlapadla. S člunem se pak můžete vydat na nádhernou plavbu kolem pobřeží, která vás může zavést do romantických zátok i na pláže okolních středisek.

Milovníci sportu si v Živogošče-Blato mohou zahrát tenis, volejbal, paintball nebo se vydat na výšlap do stylové restaurace v osadě Strnj. Zde na ně za odměnu čeká vynikající gastronomie, večery s hudbou a samozřejmě nesmí chybět ani úchvatný výhled na moře.

Naplánujte si dovolenou v Chorvatsku s předstihem

Jestliže již letos dovolenou v Chorvatsku nestihnete, ale další rok byste se zde určitě rádi vydali, doporučuji vám bedlivě sledovat stránky cestovních kanceláří a jejich first minute zájezdy. Pokud si svojí dovolenou naplánujete s předstihem a využijete možnosti first minute, můžete na vaší dovolené ušetřit tisíce korun. Porovnejte si aktuální zájezdy do Chorvatska přehledně na jednom místě na webu www.newtravel.cz.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.