Horský vítr ve vlasech

Rodina je základ společnosti, proto se jí snažíme budovat a věnovat jí většinu času. S prací se to ne vždy skloubí tak, jak bychom si sami představovali a ať už si to uvědomujeme nebo ne, čas opravdu plyne rychle, děti rostou a priority se mění. Dovolená je tedy často zasloužená část roku, kterou vždy pečlivě vybíráme tak, abychom si jí co nejvíce užili a měli mnoho báječných vspomínek. Navíc když nám přichází zima, můžeme s rodinou vyrazit lyžovat a využít slevy na pobyty na horách.

Čarovná zima

Zima je kouzelné období. Zamrzlé malby na oknech, romantické chvíle při padajícím sněhu, naše nejkrásnější vánoční pohádky, vůně cukroví a atmosféra blížících se Vánoc. Hory nabízejí krásný rozhled po zasněžených údolích, horské slunce a čerstvý ostrý vzduch. Vytopené chaty a chalupy, kde se zahřejeme s šálkem výborného čaje nebo kvalitní kávy po návratu ze zamrznutých kopců a plání. Pokud chceme oživit svou dovolenou, můžeme strávit na horách také Vánoce nebo s celou rodinou oslavit nový rok.

Relaxace patří k dovolené

Horská dovolená není jen pro stportovce, kteří chtějí aktivně lyžovat, běžkovat, bruslit nebo lozit po zamrznutých stěnách, ale můžeme si také výborně odpočinout například v místích wellness. Nabídka wellness procedur je obrovská a pomáhá nejen kvalitnímu odpočinku a psychickému i fyzickému, ale taky má vynikající kosmetické účinky na naše zdraví. Návštěva procedur zlepšuje proudění krve, tělo se detoxikuje, zbavuje se škodlivých nahromaděných látek, pomerančová kůže pomalu mizí, zjemňuje se pokožka, zlepšuje se pleť a příznivý vliv ucítíme také na kvalitě spánku.

Vybírat si můžeme z mnoha druhů masáží, mezi ně patří například masáž lávovými kameny, ajurvédrská masáž, sportovně relaxační masáž, masáž šíje a hlavy, baňkování, havajská masáž Lomi lomi a mnoho dalších. Dále můžeme vyzkoušet celotělové zábaly, peelingové kůry, zajít si do sauny, zaplavat si, nebo navštívit společné cvičení jógy či pilates. Odpočinek je důležitý, stejně jako pohyb. Masáže jsou doporučované také pro všechny, kteří nemají čas pravidelně cvičit, čímž se vyhnou bolestem zad. Využijte aktuální slevy na pobyty na horách a dopřejte si nezapomenutelnou dovolenou!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.