Jak nakoupit na slevovém portále?

Přemýšlíte o dovolené? Týden, dva týdny nebo prodloužený víkend plný relaxace? Dovolená nikdy nepatřila k levným záležitostem. V posledních letech je ale díky slevovým portálům dovolená a pobyty se slevou dostupné téměř všem a to díky cenám, za které je možné dovolenou nakoupit. Jeden ze slevových portálů zabývající se pobyty a dovolenou je NewGo.cz, který nabízí pobyty se slevou až 70 % z původních cen a je ověřený zákazníky.

Internetové stránky www.NewGo.cz jsou přehledné, snadné a intuitivní. Stačí si jen vybrat dovolenou či pobyt, o který máte zájem. Pobyty a dovolená jsou rozděleny do několika kategorií, aby se vám snadněji vybíral ten správný pobyt pro dva se slevou, rodinná dovolená u moře, turistika a hory s přáteli, vinařský pobyt, lázně či wellness pobyt.

Jak postupovat při nákupu pobytu či dovolené se slevou?

Pokud jste se už rozhodli, který z pobytů nakoupíte, stačí kliknout na hlavní stránce NewGo.cz na jednu ze slev na tlačítko „chci slevu“. Po kliknutí se vám zobrazí detail slevy s důležitými parametry poskytované slevy (strava, délka pobytů, obsah pobytového balíčku, platnost slevy – voucheru, apod.)

Následně je nutné kliknout na tlačítko „koupit“ – vybrat typ pobytového balíčku, počet kusů voucheru a pokračovat v nákupu. V dalším kroku objednávky stačí vyplnit e-mail a způsob platby. Na e-mail vám bude doručena rekapitulace nákupu a po zaplacení objednávky slevový voucher. Pokud zaplatíte kartou, obdržíte voucher do několika minut, v případě, že se rozhodnete pro platbu bankovním převodem, trvá doručení na e-mail 2-3 dny.

Po obdržení slevového voucheru na e-mail je nutné provést rezervaci uplatnění pobytu na telefonním čísle či e-mailu poskytovatele služby, který je uveden na voucheru. Ubytovací zařízení bude chtít pro ověření voucheru číslo voucheru a ověřovací kód. Pak už stačí sbalit kufry a vyrazit směr dovolená. S sebou si nezapomeňte vzít vytištěný voucher.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.